آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل

اولین آموزشگاه تضمین کننده اشتغال دانشجویان در ایران

ایفل نت

درباره ما


انسان های بزرگ زاده نمیشوند؛ انسان های بزرگ با آموزش ها ساخته میشوند.
کسی که دارای عزمی راسخ است، جهان را مطابق میل خویش عوض می کند. تلاش روزمره تمامی انسانها، داشتن یک زندگی موفق است و زندگی موفق از دید هر انسانی تعبیری دارد. یکی از عناصر مهم برای داشتن زندگی موفق، داشتن کار و حرفه ای است که در عین لذت بردن از انجام آن، درآمد خوبی نیز برای ما به ارمغان بیاورد. فرصت های کسب و کار همیشه در پیرامون ما وجود دارند ولیکن ورود به یک حرفه، بدون برخورداری از دانش و تجربه لازم کار عاقلانه ای نیست.
آموزشگاه شبکه و امنیت شبکه ایفل نت  با هدف ایجاد بستری مناسب جهت رشد و پرورش مهارت های فنی در علاقه مندان به حوزه IT، برای ورود به بازار کار دلخواه خویش و کسب درآمد عالی و در نتیجه رسیدن به زندگی ایده آل، فعالیت خود را در زمینه فناوری اطلاعات به صورت حرفه ای و تخصصی، و با تجربه مدیریتی و تخصص بیش از یک دهه شروع کرده است و بر این باور است که یکی از با ارزش ترین دارایی های هر انسان، توانایی خلق اهداف و تحقق آرزوهای خویش است. بنابراین تلاش کادر آموزشی و پرسنل ایفل بر این است تا این توانایی ها را در افراد علاقه مند به حوزه فناوری اطلاعات، پرورش دهند.
ایفل نت با داشتن کادری مجرب از اساتید حرفه ای و لابراتوارهای مجهز و برگزاری دوره های تخصصی در زمینه های شبکه و امنیت شبکه، برنامه نویسی، گرافیک و معماری، سه راس اصلی و پر درآمد در حوزه فناوری اطلاعات، و همچنین انجام مشاوره در زمینه طراحی و راه اندازی شبکه های مختلف، تمام تلاش خود را برای کمک به دانشجویان و علاقه مندان این مسیر در رسیدن به اهداف شغلی و زندگی ایده آل به کار بسته است و امید است با لطف و عنایت خداوند متعال در این مسیر به موفقیت های روز افزون دست یافته و موفقیت و اشتغال دانشجویان خود را در خانواده بزرگ ایفل جشن بگیرد..


ثبت نام  درآموزشگاه شبکه و امنیت شبکه  ایفل نت 

آئین نامه دانشجویی