آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل

نخستین آموزشگاه تضمین کننده اشتغال دانشجویان در ایران

ایفل نت

تضمین شغلی

در آموزشگاه شبکه و امنیت شبکه ایفل نت، دانشجویانی که دوره های MCSE و CCNA را با نمره عالی بگذرانند، اشتغال به کار ایشان تا نهایتا 6 ماه پس از اتمام دوره، توسط آموزشگاه شبکه و امنیت شبکه ایفل نت تضمین میگردد.

رقابت برای تصاحب مشاغل مختلف بعد از فارغ التحصیلی هیچ گاه به اندازه امروز نبوده است. در دنیای امروز، دانشجویان هزینه های بالای تحصیل دردانشگاه ها را متحمل می شوند به این امید که پس از فارغ التحصیلی بتوانند به بهترین جایگاه اجتماعی و شغلی برسند و آینده خود را تضمین کنند. اما در نهایت پس از فارغ التحصیلی و انجام یک یا دو مصاحبه به این نتیجه می رسند که فقط تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی برای دستیابی به شغل مورد نظرشان کافی نیست و ایشان نیاز به داشتن تخصص و مهارت در زمینه خاص را دارند.

آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل نت، با در نظرگرفتن این مهم، در صدد رفع این کمبود برای دانشجویان و دانش آموختگان خود بوده است و در نهایت با تلاشهای بی شائبه کادر آموزشی خود توانسته است این کمبود را جبران نموده و به این مهم نائل گردد.

ایده" تضمین شغلی" برای نخستین بار توسط مرکز آموزشهای شبکه و امنیت "ایفل نت" در ایران ارائه شده و تا به امروز توانسته است شمار زیادی از فارغ التحصیلان خود را وارد بازار کار نماید که اسامی برخی از دانشجویان شاغل را می توانید در اینجا مشاهده نمایید.

" تضمین شغلی" آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل نت، منوط به گذراندن دو دوره پایه و اساسی دنیای شبکه"MCSE" و "Ccna" می باشد. کمااینکه بسیاری از دانشجویان" ایفل نت" در حین گذراندن دوره "Mcse" با آموزشهای صحیح و به ورز و کاملا عملی، قبل از به اتمام رساندن دوره، موفق به جذب در بازار کار می شوند.

Road Mapسرفصل های CEH

ایفل نت : آموزشگاه تخصصی شبکه