ایفل نت

مرکز تخصصی آموزش شبکه و برنامه نویسی

ایفل نت

محیط آموزشی ایفل نت

در بحث آموزش، بدون شک موارد متعددی تاثیر گذار می باشند من جمله امکانات آموزشی، محیط آموزشی، اساتید، نو سیستم آموزشی، عملکرد پرسنل آموزش و ....

محیط آموزشگاه شبکه و امنیت شبکه ایفل نت 


مفتخریم که توانسته ایم در آموزشگاه شبکه و امنیت شبکه ایفل نت، محیطی گرم و پویا برای علاقه مندان ایجاد کنیم که بتوانند در کنار اساتید با تجربه، مهارت های مورد نیاز به منظور جذب  در بازار کار دلخواه خویش را کسب کنند.

آموزشگاه ایفل نت با داشتن کادری مجرب و متخصص همواره در تلاش است تا بهترین و به روزترین امکانات و خدمات آموزشی را ارائه دهد. پرسنل کادر آموزش ایفل نت ، با روی باز پاسخگوی تمامی سوالات دانشجویان به صورت حضوری و یا تلفنی می باشند.

آموزشگاه ایفل نت این شرایط را برای علاقه مندان به دنیای شبکه فراهم کرده است که قبل از ثبت نام و پرداخت هرگونه وجهی بتوانند به صورت کاملا رایگان از مشاوره تخصصی اساتید بهره مند شوند و با دیدی کاملا باز و اطمینان خاطر قدم در این مسیر بگذارند.

همچنین هنرجویانی که به هر دلیلی مایل به ارتباط و مشاوره با مدیریت  عامل ایفل نت " جناب استاد مختاری" هستند، می توانند به وسیله تماس با کادر آموزش ایفل نت، اقدام به گرفتن وقت ملاقات نموده و ا زمشاوره های ارزشمند ایشان استفاده کنند.

از دیگر مزیت های آموزشی ایفل نت، امکان بازدید حضوری دانشجویان از پروژه های عملی که توسط مدیریت و یا دیگر اساتید انجام می شود، می باشد که این بازدیدها به صورت کاملا رایگان بوده و اطلاعات آن در کانال تلگرامی ایفل نت موجود می باشد. علاقه مندان کافی است در صورت تمایل با آموزشگاه تماس گرفته و حضور خود را با کادر آموزش هماهنگ نمایند.


همچنین آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل نت به عنوان نخستین آموزشگاه آی تی در زمینه تضمین اشتغال به کار دانشجویان خود، تمامی درخواست های نیروی متخصص شبکه خطاب به مدیریت آموزش را در کانال تلگرامی خود و یا بر روی سایت ایفل نت  قرار می دهد و یا مستقیما دانشجویان را برای مصاحبه  استخدامی معرفی می کند.

همچنین شایان ذکر است که دانشجویان طی گذراندن دوره های تخصصی با چگونگی رزومه نویسی و سوالات مصاحبه های استخدامی آشنا شده و آمادگی لازم جهت شرکت در آن را خواهند داشت.


امکانات و تجهیزات آموزشی ایفل نت:

 * 3 لابراتوار کاملا مجهزبه 25 عدد سیستم کامپیوتری برای انجام تمارین

* 5 عدد سوئیچ 2950

* 2 عدد سوئیچ 3500

* 4 عدد روتر 2800

* 1 عدد روتر 1841

* 2 عدد روتر 1721

* نمازخانه  و لابی مجزا جهت استراحت دانشجویان

* اتاق کنفرانس جهت همایش ها

* اتاق اساتید جهت ملاقات حضوری دانشجویان با اساتید مورد نظرشان


سوئیچ های سیسکودوره CCNA

ایفل نت : آموزشگاه تخصصی شبکه