آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل

نخستین آموزشگاه تضمین کننده اشتغال دانشجویان در ایران

ایفل نت

طرح بورسیه اشتغال

از طرح بورسیه اشتغال آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل چه می‌دانید؟ آیا می‌دانید که می‌توانید بدون پرداخت هزینه در کلاس‌ها شرکت کنید و پس از آنکه استخدام شدید آن را بپردازید؟


آموزشگاه شبکه  و امنیت ایفل در سال 95 با هدف برگزاری دوره‌های تخصصی بازارکار در حوزه شبکه و امنیت شروع به فعالیت کرد.

مهمترین دلیلی که باعث می‌شود تا دانشجویان رشته‌های کامپیوتر و مرتبط با آن، پس از فارغ‌التحصیل شدن از دانشاه جذب بازار کار تخصصی نشوند، فاصله‌ی بین آموزش‌ای تئوری دانشگاه و نیاز شرکت‌ها به مهارت‌های عملی این حوزه می‌باشد.

قبل از تاسیس آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل، روال کار تمام آموزشگاه‌ها به این صورت بود که دانشجویان دوره‌هایی را در آموزشگاه گذرانده، مدرک می‌گرفتند و کاملا در جامعه رها می‌شدند تا خودشان شغل تخصصی موردنظر را پیدا کنند و مشغول به کار بشوند. این امر به ضرر بسیاری از دانشجویان بود زیرا آن‌ها فقط مهارت‌های تخصصی را آموخته بودند و در مورد نحوه‌ی نوشتن رزومه و شرکت در مصاحبه‌های فنی در کلاس‌ها صحبتی نمی‌شد و یا اینکه گاها شجاعت ارسال رزومه برای شرکت‌های بزرگ را نداشتند و توانایی‌های خود را دست‌کم می‌گرفتند.


طرح بورسیه اشتغال آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل


پس از تاسیس آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل فصل جدیدی از ارائه خدمات به دانشجویان، هنگام و پس از برگزاری کلاس‌ها، در ایران گشوده شد. مدیریت و اساتید آموزشگاه ایفل به حمایت از تمامی دانشجویان حاضر در کلس‌ها تا مرحله‌ی استخدام در حوزه تخصصی شبکه پرداختند. آموزش رزومه‌نویسی، نکات لازم جهت شرکت در مصاحبه فنی، آموزش مهارت‌های نرم و همکاری با شرکت‌های مختلف جهت استخدام نیروی کارفارغ‌التحصیل آموزشگاه ایفل بدون سابقه کار قبلی در حوزه شبکه از جمله‌ی این حمایت‌ها بود.


طرح بورسیه اشتغال آموزشگاه شبکه و امن


در سال 99 به دلیل درخواست بیشمار شرکت‌ها برای استخدام نیروی کار شبکه‌، نخستین بار آموزشگاه ایفل طرح تضمین اشتغال و استرداد وجه را برای دانشجویان ارائه کرد. این طرح از این قرار بود که تمامی داشجویانی که شرایط رفتن به سرکار تمام وقت را داشتند، باید حداکثر پس از گذراندن دوره‌های MCSE و CCNA در یکی از شرکت‌هایی که با آموزشگاه همکاری می‌کرد استخدام می‌شدند. در غیر این صورت آموزشگاه تمام هزینه‌های پرداختی ایشان را استرداد می‌کرد. مفتخریم که حتی یک مورد استرداد وجه در سال 99 به دلیل عدم استخدام دانشجو اتفاق نیفتاد.


طرح بورسیه اشتغال آموزشگاه شبکه و امن


سال 1400 نقطه عطف تازه‌ای در آموزشگاه ایفل اتفاق افتاد. طرح بورسیه اشتغال دانشجویان بهترین اتفاقی است که می‌توانست برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان جویای کار در حوزه شبکه بیفتد.

آموزشگاه شبکه و امنیت ایفل سه دوره تخصصی Network+ و CCNA و MCSE را برای مشمولان این طرح به صورت کاملا رایگان و با هزینه خود برگزار کرده، حمایت‌های لازم را در مراحل معرفی به شرکت مورد نظر، رزومه‌نویسی و شرکت در مصاحبه فنی انجام داده و دانشجویان پس از استخدام در شرکت مورد نظر و دریافت حقوق، هزینه‌های پرداخت شده توسط آموزشگاه را به صورت اقساط به آموزشگاه می‌‌پردازند.هدف آموزشگاه ایفل از زمان تاسیس تا کنون استخدام و کب درآمد حداکثری دانشجویان بوده که با لطف خداوند تا به امروز این هدف محقق شده است. امید است در آینده‌ای نزدیک تمامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های کامپیوتر و مرتبط با آن جذب شرکت‌ها و هلدینگ‌های بزرگ شده و درآمدهای کلان کسب کنند.
دوره Sec 580

ایفل نت : آموزشگاه تخصصی شبکه